İletişim

[mk_contact_info title=”İletişim Bilgileri” email=”[email protected]” person=”Dr. Attila Alp Gözübüyük” website=”https://doktorattila.com”]
[mk_social_networks size=”xx-large” style=”simple-rounded” border_color=”#1e73be” bg_color=”#1e73be” bg_hover_color=”#81d742″ icon_color=”#cccccc” icon_hover_color=”#eeeeee” facebook=”http://facebook.com/cocukdoktorubilgiler” twitter=”http://twitter.com/cocuk_doktoru_” instagram=”http://instagram.com/cocuk_doktoru”]

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

(E-mail üzerinden soru cevaplamıyorum. Sorularınıza Facebook üzerinde yanıt vermekteyim)

ÇOK ÖNEMLİ UYARILAR

LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ

 • Bu sayfada ki paylaşımlar ve yazışmalar Uzm. Dr. Attila Alp GÖZÜBÜYÜK tarafından yapılmaktadır
 • Temel kaynak kitap ve araştırmalar referans alınmıştır.
 • Çocuk hastalıkları ile ilgili soru, görüş, düzeltme ve paylaşımlarınız için özel mesaj yazabilirsiniz.
 • İlettiğiniz sorularınızda hiç bir durumda hasta muayene edilmeden tedavi-tetkik-uygulama önerilmeyeceğini unutmayınız.
 • Tıp bilmi gün ve gün ilerleme kaydettiği için buradaki bazı bilgilerin değişebileceğini unutmayınız.
 • Bu sayfa; Maddi kazanç gütmez, reklam almaz-almayacaktır. Hiç bir ilaç firması ile resmi ya da tüzel bağlantısı yoktur.
 • Sayfada görünen facebook reklamlarının şahsımla resmi ya da özel bir bağlantısı yoktur.*Özel muayehanem yoktur, özel bir hastane ile bağlantım yoktur, muayene randevusu vermemekteyim.
 • Sayfamdaki bilgileri izin almaksızın kullanabilir ve paylaşabilirsiniz. Ancak buradaki uyarıları eklemeyi unutmayınız.
  Paylaşımlar öneri niteliğindedir, doktorunuza danışımadan ASLA uygulamayınız.
 • Paylaşımlarınızı hakaret-tehdit-şiddet içermedikçe diğer hasta ve hasta yakınlarının fayda göreceğine inandığımda isminiz ya da rumuzunuzla yayımlayabilirim. Şahsıma soru sorarken bunu kabul etmiş olduğunuzu bilmenizi isterim. Etik sınırlar dışına çıkmayacağımıda açıkça belirtirim.
 • Çocuk istismarından” şüphe ettiğim paylaşımları hukuka ileteceğimi bilmenizi isterim
 • Bilgi paylaşıldıkça bilimdir.

***

SORULARINIZDA İLETTİĞİNİZ BİLGİLER TARAFIMCA 3. KİŞERLE ASLA PAYLAŞILMAZ , ANCAK BU WEB PORTALININ İNTERNET DÜNYASINDA SİBER SALDIRILARA UĞRAMAYACAĞINI GARANTİ EDEMEM,

SAĞLIK BİLGİLERİNİZİ SİZDEN İSTEMEMEDİĞİMİ AÇIKÇA BELİRTİRİM. BANA SORU SORMANIZ KENDİ HÜR İRADENİZLE VERDİĞİNİZ BİR KARARDIR.

SORULARINIZI İLETİRKEN KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ İÇERMEYEN BİR HESAPTAN KİŞİSEL BİLGİLERİ İÇERMEYECEK ŞEKİLDE BANA MESAJ YAZABİLİRSİNİZ. BU DAHA GÜVENLİ OLACAKTIR.

TIBBİ BİLGİLER ÖZELDİR, KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLER TARAFINDAN ÇALINABİLİR VE SİZE KARŞI KULLANILABİLİR BU NEDENLE İNTERNET ORTAMINDA PAYLAŞILMAMASI GEREKİR.

***

NOT: Bu tür ÇOK SAYIDA takipçisi olan sayfalara sıklıkla siber saldırılar düzenlenmektedir. Bu nedenle yukarıda belirttiğim hususları DİKKATE ALINIZ !